Kullanım deneyimi Prostamin Forte

Çok az erkek prostatitin ilk belirtilerine dikkat eder. Semptomlar birkaç yıl boyunca olmayabilir ve hastalık yavaş ilerleyebilir. Prostatit ve prostat adenomuna karşı önleyici tedbirler zaten 40 yaşında alınmalıdır.

Prostamin Forte ile bir paketin gelmesi

Gdansk, Polonya konumundan Milos

Prostamin Forte kapsülleriyle olan deneyimim, ilacın gözden geçirilmesi ve ilacın prostatit için kullanılmasının sonucu.

8 yıl önce kasıkta rahatsızlık hissetmeye başladım. Ama şiddetli ağrılar olmadığı için dikkat etmedim. İşim hareketsizdi, ofiste bilgisayar başında oturuyordum. 6 yıl önce evlendim. İlk başta hiçbir endişe yoktu. Seks hayatı hareketliydi, eşim memnundu. Ama sonra alt karında bir ağırlık hissi hissettiğimi fark etmeye başladım, tuvalete giderken donuk ağrılar ortaya çıktı. Ve bu beni uyarmadı, geceyi göl kıyısında geçirdiğimiz zaman tatilde üşüttüğümü sandım. Ağrılar geçti ve ortaya çıktı.

Sorunlar aniden başladı. İdrar yaparken akut ağrı yaşamaya başladı, kasığı çekmeye ve soldaki uyluğun iç tarafına vermeye başladı. Aynı zamanda, idrara çıkma, durgun bir akıntı, neredeyse idrar damlaları, dolu mesane hissi ve dolayısıyla özellikle geceleri sık sık dürtü ile ilgili zorluklar vardı. Karım bir doktora görünmem için ısrar etti.

Ultrason taraması ve testler kronik prostatit olduğumu gösterdi. Aynı zamanda doktor, ihmal edilen bir hastalığın iktidarsızlığa yol açabileceğinden korktu.

Çok üzüldüm çünkü karım ve ben zaten çocuk sahibi olmayı düşünüyorduk. Tedavi için acele etmek gerekiyordu. Mümkün olan her şekilde tedavi edilmeye başladım - aşağılayıcı prostat masajı, fizyoterapi, çeşitli antibiyotikler ve haplar. Sonuç değişkendi. Tedavi sırasında iyileşmeler gözlemlendi, ancak ilaçları alma sürecini bitirir bitirmez ağrı zamanla geri döndü. Ek olarak, ilaç almanın yan etkileri vardı - ağız kuruluğu, acı tat.

Hazırlık Prostamin Forte paketinin açılması

Prostamin Forte ile ilk tanışma

Bir sonraki randevumda, reçete edilen ilaçları artık alamayacağımı doktora şikayet ettim. Bana prostatit için doğal çare olan Prostamin Forte'i denememi tavsiye etti. Resmi web sitesinde kapsül sipariş ettim, paketi aldıktan sonra ödedim. Kullanmadan önce ilacın talimatlarını okudum. Günde sadece 1 kapsül almanız gerektiği ortaya çıktı, bu benim için çok uygun. Aldığım ilk 2-3 gün boyunca herhangi bir gelişme fark etmedim, ayrıca geceleri tuvaleti kullanmak için kalktım, alt karında rahatsızlık hissettim. Ama sonra kasıktaki ağırlığın nasıl kaybolduğunu fark etmedim, daha sağlıklı uyumaya başladım ve geceleri tuvalete gitmek için daha az uyandım.

2 hafta Prostamin Forte aldıktan sonra durumunda önemli gelişmeler olduğunu fark etti - ağrılar tamamen ortadan kalktı, idrara çıkma düzeldi, akıntı doldu. Kendim için ilacın başka bir etkisine dikkat çektim - seks arzusu arttı, güç iyileşti, genel durum ve ruh hali düzeldi. Şimdi karım ve ben yoğun bir şekilde üreme üzerinde çalışıyoruz.

sonuçlar

Prostatit ilacı Prostamin Forte kapsülleri gerçekten işe yarıyor. Etki kümülatiftir, bu nedenle hastalığın tüm semptomları geçse bile tedaviye devam etmeniz gerekir.

profesyoneller

  • Kapsüllerin doğal bileşimi
  • Kullanışlı alım modu
  • Uygun Fiyat
  • Yan efektleri olmayan
  • Tüm vücut üzerinde hafif etki

eksiler

  • Normal bir eczaneden satın alınamaz